-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Будмен

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 13.12.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 67934


Що шокує цивілізований світ

Воскресенье, 02 Марта 2014 г. 16:37 + в цитатник

Американська газета "Нью-Йорк Таймз" у редакторській колонці пише, що війна Росії з Україною здатна лише відштовхнути українців від росіян на дуже тривалий час. Росіяни, на думку видання, чекали лише на закінчення Олімпіади в Сочі, а потім відразу розпочали військові дії."Президент Росії Володимир Путін зіграв привітного господаря на Олімпійських іграх у Сочі. Але саме небезпечний підхід до геополітики може залишитись справжньою спадщиною його президентства", — пише газета.

Дії Росії шокують весь цивілізований світ, вважають американські газетярі.

"Москва заперечує, що надсилає війська до України. Але ж річ у тому, що Росія повелась по-звірячому провокаційно, коли привела 150 тисяч свого війська у стан підвищеної бойової готовності та розпочала їхні ігрища біля українського кордону. А згодом, у п'ятницю, ще й дозволила поваленому президентові України Віктору Януковичу дати прес-конференцію в російському місті Ростов-на-Дону".

Захід мусить втрутитися у становище і допомогти українській державі, переконані у виданні. Натомість, російські військові дії, можливо, назавжди зруйнують традиційну приязнь між українцями та росіянами:

"І Росія, і Захід мають законні інтереси в Україні та в її майбутньому. Розпалювання більшої напруженості в країні, яка заледве оговтується від потрясінь, не відповідає нічиїм інтересам.

А постійно сприяти відриву Криму від решти України – що це, як не заохочення конфлікту?

Росія і Захід повинні працювати разом, щоб допомогти стабілізувати ситуацію в країні політично та створити торгово-економічний пакет допомоги, який дозволив би Україні подолати економічну кризу.

А от небезпечна тактика Путіна, безсумнівно, матиме вкрай неприємні наслідки і призведе радше до того, що остаточно відштовхне українців, аніж спонукатиме їх погодитись на якусь роль Росії у майбутньому своєї країни".

Джерело: Gazeta

Рубрики:  новости

Понравилось: 1 пользователю